Poradna

Moje poradna existuje již 14 let v různých podobách a na různých místech. 

Nyní nabízím online poradenskou službu, kdy prostřednictvím e-mailu a nebo Skypu je možné se mnou konzultovat Váš zdravotní stav a také  mezilidské vztahy v rodinách či na pracovišti. Můžu Vám pomoci odhalit Vaše přednosti a nedostatky a pomoci najít cestu, jak se s nimi vyrovnat.  Na  základě lepšího poznání a porozumění sama sobě a svým přirozeným potřebám pak můžete najít své místo v životě a třeba také novou práci. Pro diagnostiku budeme využívat mandaly vystavené v galerii mandal. Na základě Vašeho výběru pak určím diagnózu a poradím, jak si s problémem sami můžete poradit. Výhodou online poradny je to, že za mnou nemusíte jezdit z celé republiky, protože řešení můžeme spolu nalézt i tímto způsobem.

Prakticky to lze provést tak, že si objednáte konzultaci. Pak se domluvíme na způsobu a času konzultace tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. Konzultace jsou prováděny individuálně podle potřeby klienta. Vyúčtování služby následuje až po provedení služby na základě dohody mezi Vámi a mnou. Na každou platbu je vystaven daňový doklad a platba může být provedena převodem na  můj účet.
Pokud si přiobjednáte mandaly, bude vydán jeden společný daňový doklad,  já Vám pošlu variabilní číslo platby a vy uhradíte příslušnou částku na můj účet. Daňový doklad  a objednané mandaly pak obdržíte poštou. Online konzultace můžete objednávat na adrese:   eva@domus-solaris.cz