Kurs sebepoznání - Mandaly

Přijmout všechny barvy duhy do svého života může být dobrý začátek v době, kdy cítíme, že potřebujeme změnu. Ty naše pocity vyvěrají z hluboké vnitřní potřeby naší duše. Protože jsme ale během svého života ztratili spojení se svou duší, je dobré se naučit ho opět navázat. A to je možné udělat prostřednictvím kreslení a nejúčinnější je kreslení mandal. 

Mandala je obrazem duše v okamžiku jejího tvoření. Proto můžeme vlastními silami najít příčiny svých životních problémů. Protože  někteří z Vás nevědí jak na to, rozhodla jsem se nabídnout svou pomoc touto formou. Je určena pro Ty, kteří mají odvahu vykročit na cestu do svého středu. Já sama jsem prostřenictvím kreslení mandal došla ke své podstatě a vyléčila jsem si velkou většinu svých psychických bloků, a tak Vám můžu na této cestě pomoci.

Není třeba studovat jakoukoli teorii o mandalách, naopak by Vás to mohlo zavést na zcestí a nebo Vás ovlivnit a konečný výsledek by nebyl autentický.

Tento kurz slouží pro úplné začátečníky, pro Vaše uvolnění a nalezení správné techniky. Nebojte se toho, že byste nedokázali nic nakreslit, každý výtvor má své opodstatnění. Já jsem také nikdy nebyla výrazný talent na cokoli a přece jen ze mě nakonec něco vypadlo :o)
Můžete se přesvědčit v mé galerii.

Během tohoto kurzu si nakreslíte 2-3 mandaly, abyste mohli zjistit, zda Vám tato cesta vyhovuje. To, co si takto zobrazíte a nebo co ze sebe uvolníte Vám dopředu říci neumím, protože každý z Vás je originální bytost a potřebuje řešit zrovna nyní  něco jiného.

Těším se  na setkání s Vámi