Kurz sebepoznání - Cesta radosti


Radost ze života - to je to, co nám v určitém období může chybět. Občas se  nám stává, že ztrácíme cíl svého života, cítíme se být nesví, máme malou a nebo žádnou radost z toho že žijeme. Náš život nám připadá jednotvárný, šedivý, bez perspektivy na zlepšení.

Málokdy víme, proč nás taková období potkávají. Většinou je to proto, že jsme si my sami odepřeli lásku a nebo nám byla odpírána naším okolím - rodiči, sourozenci a nebo přáteli. Mohli jsme získat pocit, že jsme tak špatní, že si lásku nezasloužíme. Pak snadno ztrácíme svou radost ze života a mohou nás doprovázet deprese, únavové syndromy, sklony k sebevraždám a nebo také nemoci našeho těla - rakovina, leukémie.....

Jak ale najít znovu radost ze života? Jakým způsobem ji lze najít?  Když nevíme, kde jsou kořeny naší ztráty, jen těžko opět můžeme svou radost nalézt. Ale co vím jistě je, že si ji můžeme nakreslit.

Proto Vás zvu nyní na cestu k RADOSTI ZE ŽIVOTA - ke své vlastní radosti e svého vlastního života. Protože hledání radosti skrze jiné lidi má pouze dočasné účinky, je potřeba najít svou radost v sobě. Když zjistíme, kde jsme o svou radost přišli, pak se můžeme sami velmi rychle vyléčit. Můžeme překonat svou bolest ze ztráty lásky k životu a radosti ze života. Když se vyléčíme, opět se začneme smát, tančit a zpívat a lásku kolem sebe rozdávat bez jakýchkoli podmínek.

Těším se na setkání s Vámi na cestě za Radostí a Láskou

Eva Butzke